icon

Angry Birds Friends

9.2.2 için
Android

4.5

13

Arkadaşlarınızla birlikte en ünlü kuşlarla eğlenmenin vakti geldi

370.6k

Bu uygulamayı oyla

+3

Angry Birds Friends, son oyunlardaki (Space, Star Wars) tematik doğayı bir kenara bırakan ve daha geleneksel ayarlara dönen, Angry Birds franchise’ındaki (Mayıs 2013’te çıkmıştı) son bölüm.

Angry Birds Friends’i seriye değerli bir eklenti yapan şey ışın kılıçlı kuşlar veya akıllı yer çekimi efektleri değil, arkadaşlarınıza Facebook’ta düzenli turnuvalar serisiyle meydan okuma şansı ve şüphesiz aranızda kimin en iyi kuş fırlatıcısı olduğunu ispatlamak.

Angry Birds Friends, oyunun önceki versiyonlarından farklı olarak kuşları fırlatmadan önce kullanılabilen power-up’ları içerir. Daha efektif odaklanma sistemine, daha güçlü bir sapana ve hatta daha şişman kuşlara sahip olduğumuz için teşekkürler…

'Friends'e eklenmiş bir diğer şey ise, turnuvaları tamamlayarak kazanacağınız, daha önce anlatılan power-up’ları satın alırken kullanacabileceğiniz altınlar. Birçok durumda bu power-up’lar turnuvaları kazanma veya kaybetme arasındaki fark olacaktır.

Angry Birds Friends, serideki çoğu oyun gibi, çok eğlenceli bir isim, Angry Birds evrenine yeni bazı seviyeler ekliyor ve görünen o ki, her hafta düzenli turnuvalarla daha da fazla ekleyecek.
X